soovituslikud profiilid

prindi leht

Me teame, et kõik kasutavad tehnoloogiat erinevatel põhjustel. Selle pärast ongi ECDL loonud sellise võimaluse nagu "ECDL Profiil".

ECDL profiiliga valid täpselt sellise moodulite kombinatsiooni, mis Sinu vajadustega kõige paremini sobib. Sul on võimalus sertifitseerida just neid oskusi, mida vajad kas töö-või eraelus. ECDL profiil on väga paindlik. Organisatsioonid saavad kokku panna just sellise ECDL profiili, mis on vastav nende vajadustele ja soovidele.

Meie soovitame nelja ECDL profiili - Baas ECDL, Standard ECDL, ECDL õpilasele, ECDL õpetajale.


 

ECDL Base profiil on isiku individuaalse digitaalse kompetentsi sertifitseerimine. Antud profiil oosneb neljast moodulist, mis kokku katavad IKT põhiteadmised ja oskused. ECDL Baas profiili moodustavad moodulid, mis õpetavad tänapäeval ühiskonnas vajaminevaid elementeerseid IKT oskusi.

standard


 

ECDL Standard Profiil koosneb neljast baasmoodulist pluss kolmest vabalt valitud standard moodulist. ECDL Standard Profiil on ECDLi soovitsulikest profiilidest kõige paindlikum. Antud profiili struktuur tagab, et sertifitseeritud saaksid kõik IKT baasokused ning lisaks saaks kandidaat demonstreerida enda oskusi just temale vaja minevates valdkondades. 

expert


e

ECDL Profiil Õpilasele koosneb neljast baasmoodulist ja kolmest standardmoodulist. Gümnaasiumi õpilasel on ECDList õpingutel väga suur kasu. Õiged oskused nii info otsingul kui dokumentide vormistamisel ja koostamisel säästavad kodutööde puhul kõvasti aega. Kuna internetis surfamist ning erinevate sotsiaameedia aknalite kasutamist on palju on oluline ka teada võimalikest ohtudest ja riskidest,mis nendega kaasnevad, seega on IT turvalisuse moodul siin õigel kohal. Õpilase ECDL profiil on järgmine:

oreyp

 

Digital Marketer

ECDL Profiil Õpetajale koosneb baasmoodulist ja kolmest standardmoodulist.

oeyp